MyLiFeGaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MyLiFeGaMe

...HipHop Bir Yaşam Tarzıdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn beni kim sildi?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Msn beni kim sildi? Empty
MesajKonu: Msn beni kim sildi?   Msn beni kim sildi? Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 9:08 pm

Hotmail'e bağlanarak MSN listenizi alıp,sizi silenleri, engelleyenleri,sizin sildiklerinizi ve engellediklerinizi görüntüler. Ancak bunlar üzerinde işlem yapmanıza izin vermez.

Program içinde şifrenizi bize gönderen kod parçaları yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.

Unutmadan! Bu program ile listenizi incelerken MSN de aynı anda açık olamaz. Programı şöyle düşünebilirsiniz : MSN gibi oturum açıyor listemi getiriyor ancak diğer işlemleri yapmıyor.

Artık programda oturum açtığınızda MSN'de çevrimdışı görünüyorsunuz. Kişi listenizi inceleme işlemlerini kısa tutmanıza gerek yok:)

Fiyatı Ne Kadar ?
MSN Beni Kim Sildi? ücretsiz bir araçtır

Son Güncelleştirme
Ocak 2009

MSN Beni Kim Sildi? Açık Kaynak Kodu
Projeyi geliştirmek isteyenler varsa aşağıdaki bağlantıya tıkla* projenin kaynak kodlarını indirip uygulamayı geliştire bilirsiniz.Proje Delphi 7 ortamında derlenmiştir.

MSN Beni Kim Sildi? 3.1 Kaynak Kodu (anaform.pas)

Güncelleştirmeler MSN Beni Kim Sildi 3.2.08
* Kişi listesinde arama yapabilmeniz için arama kutusu eklendi.
* Tasarım değiştirildi.

Güncelleştirmeler MSN Beni Kim Sildi 3.1 :
* İletişim yapısı yeniden programlandı. Artık MSN kişi listenizin yüklenmesi daha hızlı gerçekleşiyor.
* Artık MSN Beni Kim Sildi? programında oturum açtığınızda otomatik olarak çevrimdışı modunda görüneceksiniz. Böylece siz listenizi incelerken arkadaşlarınız size mesaj göndermeyecek.
* Kodlar terkar düzenlendi. Uygulamanın boyutunda %15'lik bir küçülme sağlandı. Bu da programın performansını artırıyor.

Güncelleştirmeler MSN Beni Kim Sildi 3 :
* Tasarım Değiştirildi.
* MSN Kişi Listesinde Filtreleme Yapılabilir Şekilde Kişi Listesi Düzenlendi
Filtreleme Seçenekleri
1- MSN Adresine göre filtreleme
2- MSN Görünen Adına göre filtreleme
3- MSN Durum Kontrolüne göre filtreleme
* Diğer MSN adresine geçiş için "Oturumu Kapat" düğmesi eklendi. Böylece yeni bir adresi kontrol etmek için programı yeniden başlatmanıza gerek kalmıyor.
* Kişi listesine ifade simgeleri eklendi.

Güncelleştirmeler MSN Beni Kim Sil 2 :
* Daha önce MSN kişi listenize eklediğiniz ve sonra sildiğiniz kişilerin görüntülenmesindeki sorun giderildi.
* Hotmail'e bağlantıda dial-up modemlerde oluşan zaman aşımı sorunu giderildi.
* Bazı küçük hatalar giderildi.

İİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDİİİİİİİİİİİİİİİİİRRRRRRRRRRRRR
http://hiphopforum.to-relax.net

Msn beni kim sildi?
1 sayfadaki 1 sayfası